mBiznes - konto mBanku wciąż jedno z najbardziej konkurencyjnych na rynku

mBank to placówka, która od dłuższego czasu wciąż nas zaskakuje, wciąż daje więcej, wciąż poszerza ofertę i jeszcze bardziej stara się zrozumieć potrzeby swoich klientów. Bez wątpienia mBiznes to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy prowadzą własną firmę, są przedsiębiorcami, rozkręcają swój biznes. Dziś chcielibyśmy skupić się na ofercie mBiznes, jeśli chodzi o konta firmowe. Pokażemy po raz kolejny, że rachunek dla firm w tym banku, to wciąż jedno z najbardziej konkurencyjnych na rynku rozwiązań. Dlaczego? Bo ma wiele do zaoferowania i wciąż udowadnia, że klient jest ważny i warto na niego stawiać.

mbiznes dla przedsiębiorców

Jeśli chodzi o mBiznes to przede wszystkim jest to rozwiązanie mBanku, które skupia się na klientach instytucjonalnych, wiedzących, czego od placówki bankowej można oczekiwać. Zarówno konto na start, jak również i konto tradycyjne to takie rozwiązania, które wybierając, z pewnością dadzą mnóstwo zadowolenia, satysfakcji i przyjemności w kwestii korzystania z bankowości.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić propozycję kont dla firm, które na pewno spotkają się z dużym zainteresowaniem każdej osoby prowadzącej firmę. Mnóstwo możliwości, korzyści i niezwykle ciekawych rozwiązań.

mBiznes Konto Start

Jeśli chcemy założyć konto na miarę naszej firmy, a do tego rozpoczynamy prowadzenie działalności gospodarczej, to taki rachunek będzie dla nas najlepszy. Idealny na sam początek biznesu. Z tym kontem nasze pieniądze będą bezpieczne, a usługi bankowe zapewniające nam maksimum zysków, minimum strat. Cóż więc otrzymamy z mBiznes konto Start?

  • 0zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową, jeśli płacimy bezgotówkowo za minimum 200zł/miesięcznie
  • 0zł za pięć przelewów internetowych w miesiącu, jeśli opłacamy z rachunku ZUS
  • 0zł za wypłatę i wpłatę gotówki w sieci bankomatów Planet cash4you, BZ WBK, Card, Euronet i we wpłatomatach mBanku
  • Do 10 000zł kredytu na start

Oczywiście do tego wszystkiego serwis transakcyjny z wieloma narzędziami do profesjonalnego zarządzania finansami firmy. Jak więc widać, już na start każdy nowy przedsiębiorca może naprawdę wiele zyskać. Jedno z najlepszych kont firmowych? Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.

mBiznes Konto Standard

Jeśli jesteśmy w biznesie dłużej, niż dwanaście miesięcy, prowadzimy działalność na szerszą skalę lub jesteśmy przedsiębiorcami z wieloletnim stażem, to na pewno mBiznes Konto Standard będzie dla nas najlepszą z opcji, jakie tylko moglibyśmy wybrać. Cóż może nam więc zapewnić?

  • 0zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, jeśli dokonujemy z konta opłat ZUS
  • 0zł za przelewy do ZUS i US
  • 0zł za wypłaty gotówki z bankomatów Euronet, Cash4You, BZ WBK, eCard i mBank
  • 1,50zł za przelewy internetowe

Standardowe konto dla wszystkich klientów instytucjonalnych, którzy chcą powierzyć swoje pieniądze placówce, jakiej na pewno warto zaufać i która może dać nam naprawdę wiele korzystnych dla nas rozwiązań - więcej na stronie mbiznes - http://mbiznes.pl.

Jeśli mielibyśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy mBiznes to rozwiązanie, które na pewno stanowi dużą konkurencję dla pozostałych banków, to odpowiedź na pewno nie powinna nikogo zdziwić- bo powiemy oczywiście. Konto firmowe w mBanku to na pewno wybór, z którym każdy klient trafi w samą dziesiątkę.